Naše produkty

 • Výživové doplnky INOFOLIC®

  Každý šiesty pár na Slovensku rieši problém neplodnosti. Ide o ženy, ktoré sa snažia otehotnieť po prvýkrát, ale aj o tie, ktoré už tehotné boli a pokúšajú sa o ďalšie tehotenstvo. Príčin môže byť viacero. Od prílišného stresu, až po zníženú funkčnosť vaječníkov. Je tiež možné, že organizmu chýbajú látky potrebné na otehotnenie. Zaujímavými produktami v našom portfóliu sú výživové doplnky s obsahom myo-inozitolu (alebo d-chiro inozitolu) a kyseliny listovej. Vedci a lekári zistili, že kombinácia týchto dvoch látok obnovuje funkciu vaječníkov a reguluje menštruačný cyklus, upravuje prejavy androgenizmu (napríklad akné a nadmerné ochlpenie), zvyšuje kvalitu oocytov - vajíčok a podporuje otehotnenie prirodzenou cestou, redukuje inzulínovú rezistenciu a má pozitívny vplyv pri nadmernej produkcii inzulínu, normalizuje hladiny tukov v krvi. Vysoké koncentrácie myo-inozitolu sú potrebné pri dozrievaní vajíčok vo folikuloch a pri vývoji embrya.

  Kyselina listová je potrebná v období plánovania tehotenstva a pri tehotenstve, pretože prispieva k správnej syntéze aminokyselín, tvorbe krvi, látkovej premene homocysteínu a k správnemu fungovaniu imunitného systému.

  Teraz aj vo verziách PREMIUM s alfa-laktalbumínom pre lepšie vstrebávanie inozitolov.

  Všetky informácie o produktoch nájdete na INOFOLIC® a LEJDYESHOP.

 • Výživový doplnok FOLANDROL®

  Fenomén mužskej neplodnosti

  Mužská neplodnosť je priamo spojená s charakteristikami spermií. V súčasnej dobe je mužská sterilita stále väčším problémom. Definuje sa ako neschopnosť oplodniť partnerku po jednom roku nechráneného sexuálneho styku. Ak doteraz platilo, že príčinou neplodnosti je v 40 % žena a v 40% je u muža, tak aktuálnym trendom je stúpajúci počet mužov s problémom plodnosti. Zdá sa, že problémom je oxidačný stres, ktorý spôsobuje nadmernú produkciu voľných radikálov, starnutie spermií, abnormálna spermiogenéza, zmeny v semennej plazme a fyziologický pokles spermií. Prejavom je potom mužská sterilita.

  Synergický efekt vitamínov a antioxidantov v prípadoch zníženej reprodukčnej schopnosti u mužov

  Oxidačný stres prispieva k defektnej spermatogenéze a zlej kvalite spermií spojenej s idiopatickou mužskou neplodnosťou. Stratégiou môže byť modulovať hladinu oxidačného stresu perorálnym podávaním antioxidantov pre posilnenie obranyschopnosti organizmu proti oxidačnému poškodeniu.

  Niektoré vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky sa osvedčili pri zvýšení množstva spermií, zlepšení ich pohyblivosti a tvaru. S vyššou kvalitou spermií sa zvyšuje aj šanca na otehotnenie.

  Všetky informácie o produktoch nájdete na FOLANDROL® a LEJDYESHOP.

 • Kolekcia výživových doplnkov LejdyVita® a produkt LadeeVita

  Odkedy sa narodíme, každý deň potrebuje naše telo vitamíny a minerály. Jednu z najdôležitejších úloh hrajú pri príprave na materstvo. Aby budúce mamičky znížili riziko vzniku vývojových porúch u svojich detí (rázštep chrbtice, neuro-vývojové poruchy, poruchy tvorby krvi, nedostatok schopnosti sústrediť sa), je potrebné získať dostatok živín, a to buď v strave, alebo vo forme doplnkových vitamínov.

  Spoločnosť Exeltis (predtým LadeePharma) na Slovensko priniesla kvalitné, starostlivo vybrané a dôkladne vyvážené multivitamíny s omega-3 mastnými kyselinami určené tehotným a dojčiacim ženám. V lekárňach ich nájdete pod názvom LadeeVita. A taktiež kolekciu výživových doplnkov pre obdobie plánovania tehotenstva a 1. trimestra, pre obdobie tehotenstva a pre obdobie dojčenia, ktoré v lekárni nájdete pod názvom LejdyVita®. Ako jediné na trhu obsahujú unikátny patentovaný komplex lipidových mediátorov LIPINOVA®.

 • LejdyVita® 1 Chcem byť mama

  Obdobie plánovania a 1. trimestra

  • Myo-inozitol
  • Kyselina listová + aktívna forma kyseliny listovej (L-metylfolát)
  • Komplex vitamínov


  Viac informácií o výživovom doplnku LejdyVita® nájdete na www.lejdyvita.sk.

 • LejdyVita® 2 Budem mama

  Obdobie 2. trimestra a 3. trimestra

  • Kyselina listová + aktívna forma kyseliny listovej (L-metylfolát)
  • Omega-3 mastné kyseliny s komplexom LIPINOVA®
  • Železo Ferronyl®
  • Komplex vitamínov a minerálov


  Viac informácií o výživovom doplnku LejdyVita® nájdete na www.lejdyvita.sk

 • LejdyVita® 3 Som mama

   Obdobie dojčenia

  • Aktívna forma kyseliny listovej Metafolin® (L-metylfolát)
  • Omega-3 mastné kyseliny s komplexom LIPINOVA®
  • Železo Ferrochel®
  • Komplex vitamínov a minerálov


  Viac informácií o výživovom doplnku LejdyVita® nájdete na www.lejdyvita.sk

 • LadeeVita® Trimestrové balenie 90 kapsúl

  LadeeVita je komplex starostlivo vybraných a dôkladne vyvážených vitamínov a minerálov. Jedna čierna kapsula obsahuje väčšinu odporúčaných látok, ktoré potrebujú tehotné ženy a dojčiace mamičky a ich bábätká.

   1. obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA + EPA)
   2. so 100% odporúčanej dennej dávky kyseliny listovej
   3. komplex vitamínov skupiny B potrebných pre rozvoj nervovej sústavy a imunitného systému
   4. obsahuje odporúčanú dávku železa
   5. s obsahom vitamínu D, E a biotínu
   6. aj s minerálmi: jód, selén, meď, zinok, horčík a mangán


  Viac informácií o výživovom doplnku LadeeVita nájdete na www.ladeevita.sk.

     Kúpiť na Lejdyeshop.sk